Hizmetler
Eğitim
E3TAM Destek
Her konuda soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.
Eğitim / Yapay Görme Eğitimi

E3TAM Yapay Görme konusunda şirketlere Cognex VisionPro eğitimi sağlar. VisionPro konusunda kısaca bilgi vermek gerekirse:

Cognex VisionPro®, tüm vision temelli ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek performanslı ve geniş seçenek yelpazeli çözümler hazırlayabileceğiniz etkileşimli bir geliştirme ortamıdır. Dünya çapında 700 binden fazla kullanıcısı olan VisionPro, olası tüm ihtiyaçlarınıza hitap edecek şekilde hazırlanmış zengin araç kütüphanesi sayesinde çözümler üretmeyi oldukça kolaylaştırır. VisionPro Windows 7 işletim sistemi ile tam uyumludur, büyük kamera ve derin pixel derinliği ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak 64-bit desteği de sunmaktadır. Ayrıca kullanıcılara 64-bit ve 32-bit  işletim sistemleri arasında geçiş yapma olanağı VisionPro uygulama sisteminde sunulmaktadır.

Avantajlar:

VisionPro Power Tools: Cognex vision kütüphanesi bu endüstride performansı kanıtlanmış ve güvenilir araçlarıyla her zaman elinizin altındadır.

Hızlı ve Kolay Uygulama Geliştirme: VisionPro geliştirme ortamında her çeşit kullanıcıya hitap etmiş, bütün uygulama geliştirme modlarını desteklemiştir. Kullanıcılar isterlerse sürükle-bırak, scripting ve programlama yöntemleriyle uygulamalarını geliştirebilirler.

Donanımdan Bağımsızlık: VisionPro ile çözüm üretirken hangi kamerayı veya hangi frame grabber’ı kullandığınız önemli değildir, VisionPro hepsini destekler.