Temsilciliklerimiz
E3TAM Destek
Her konuda soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.
Temsilciliklerimiz
AVT
Detay..

Allied Vision Technologies, endüstriyel görüntü işleme uygulamaları için yüksek performanslı dijital kameralar üreten dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. AVT, endüstriyel kontrol, otomasyon, medikal uygulamalarda, bilimsel araştırmalarda, trafik izleme, güvenlik ve diğer zahmetli uygulamarında kullanılmak üzere dijital arayüzlerle beraber geniş yapay görme kameraları seçeneği sunar.

www.alliedvisiontec.com

CCS
Detay..

CCS, Japonya menşeili endüstriyel arka ışık ve aydınlatma sistemleri üreticisidir. Birbirinden farklı birçok endüstriyel LED aydınlatma sistemleri, özel uygulamalar için aydınlatma düzlemleri, strobe kontroller gibi konular üzerinde uzman bir firmadır. Özellikle yapay görme uygulamaların geliştirilmesine yönelik endüstriyel standartlarda aydınlatma çözümleri sağlar.

www.ccs-grp.com/

Cognex
Detay..

Cognex, alanında dünya lideri endüstriyel akıllı kamera ve yapay görme ekipmanları, el tipi ve endüstriyel karekod barkod okuyucuları üreticisidir. Oldukça güçlü ve muazzam genişlikte hazır yapay görme fonksiyonları ile programlanabilen Cognex akıllı kameralar endüstriyel test, ölçüm ve kalite kontrol uygulamaları için olağanüstü imkanlar sağlar. Varlık yokluk testleri, hassas ölçüm, doğruluk testleri, endüstriyel barkod okuma vb birçok yapay görme tabanlı uygulama için ideal ürünleri bünyesinde barındırır.

www.cognex.com

LMI 3D
Detay..

LMI3D, Kanada menşeili üç boyutlu ölçüm ekipmanları üreticisidir. Oldukça geniş ölçüm kütüphanesi desteği veren ve web browser üzerinden çalışan yazılımı ile endüstriyel 3D ölçümü hiç olmadığı kadar kolay hale getiren, inovasyon ağırlıklı bir firmadır. Gocator serisi ürünler ile ön plana çıkan firma, birçok endüstri(otomativ, metal, kereste vb) kolay ve kesin 3D ölçümü mümkün kılar.

www.lmi3d.com

MicroStrain
Detay..

MicroStrain, ABD menşeili kablosuz sensör ve oryantasyon(IMU) sensörleri üreticisidir. Özellikle savunma sanayine yönelik özel çözümleri ve her endüstriye hizmet verebilen kablosuz sensör çözümleri ile alanında liderdir. Inovasyona önem veren, yenilikçi ve günümüz teknolojisini her yönüyle kullabilen özel bir firmadır.

www.microstrain.com

MİKROTRON
Detay..

 

Mikrotron 1976 yılında elektronik devre ve mikroişlemci programları geliştirme ile sektörde yerini 
almıştır. Endüstriyel görüntü işleme başarısındaki artış bugün halaMikrotron için önemli bir iş alanıdır. 
1979'dan bu yana da Türkçe tanımıyla "Yapay Görme" alanında aktif olmuştur. Piyasadaki gereksinimleri
dikkate alarak yapay görme bileşenleri geliştirmiştir. Hızlı kamera ve hızlı kamera kayıt sistemleri geliştir-
mesinde de sektörlerin ihtiyaçları etkilidir. Endüstriyel görüntü işleme pazarında küçük ve sağlam kamera-
ların en ünlü üreticisi Mikrotron'dur.Endüstriyel ve bilimsel uygulamaların yanı sıra spor analizi, reklam
veya belgesellerde çözünürlük, fotoğraf duyarlılığı gibi özellikleri onu  daha çok tercih edilir hale getirmiş-
tir.Yenilikçi bilgisayar bilimcilerden ve mühendislerden oluşan bir ekiple kameralar geliştiren Mikrotron, 
üretim, satış, teknik destek gibi birçok hizmeti aynı anda verebilmekte ve müşteri memnuniyetini yüksek
 seviyelere taşımaktadır. Yüksek hızlı kayıt sistemleri, yüksek hızlı kameralar, endüstriyel kameralar, frame 
grabbers ve aksesuarlar konusunda her gün gelişen ve yenilenen bir portfolyo ile Mikrotron sektöründe zirve-
ye yerleşmeye en yakın markadır. 
 
Opto-Engineering
Detay..

Opto Engineering, görüntüleme, metroloji, sensörler, projeksiyon ve lazerler için optik sistemler tasarlar ve üretir. Opto Engineering dünyada yapay görme sistemleri için optikler üreten en nitelikli  üretici kabul edilmektedir; telesentrik teknolojisinin geliştirilmesindeki bu odaklanma Opto Engineering'i Telesentrik Şirketi yapmaktadır.

www.opto-engineering.com

Schneider Optics
Detay..

Schneider, 90 yılı aşkın süredir piyasadaki en yüksek kalitedeki optikleri üretmektedir ve geniş format fotografçılık, fotograf büyütme, hareketli resim gösterimi, optik filtreleme ve endüstriyel uygulamalarda çözümler sunar.

www.schneideroptics.com

Sensor Instruments
Detay..

Sensor Instrument genç ve sensör teknolojisi konusunda gelişen bir şirkettir. Son kullanıcı sensörleri konusunda uzman olan Sensor Instrument uluslararası düzeyde iyi bir üne sahiptir.

http://www.sensorinstruments.de/en/

Zeiss Optics
Detay..

Zeiss, endüstriyel uygulamalar, araştırma çözümleri, medikal teknolojisinde ve son kullanıcı optiklerinde 160 yılı aşkın süredir tüm dünyadaki teknolojik gelişmelere katkıda bulunarak dünya üzerinde birçok insanın yaşam kalitesini arttırıyor.

http://lenses.zeiss.com/camera-lenses/en_de/industrial_lenses.html